Lonsdale international Box Cup Glasgow

Visa inbjudan
förnamn efternamn född klubb kategori klass vikt kön invägd
Kyle  Mason 2000-07-04 Team Shoe-Box  Senior A 48 Herr
Reece   Readshaw 2003-11-16 Phil Thomas School of Boxing   Senior A 48 Herr
Ben   Litwin 2000-02-05 TURNERS BOXING ACADEMY  Senior A 48 Herr
Peter   Paton 2002-02-28 Argo Boxing Club   Senior A 57 Herr
Jawad  Ilyas 2002-10-11 Hoddesdon Boxing Academy  Senior A 57 Herr
Edward  Hardy 2002-01-17 Highfields Boxing Club  Senior A 57 Herr
Lucas  Dube 1999-06-16 No Limits ABC  Senior A 57 Herr
Joseph  Beadman - FKB ABC 1999-12-27 Returning Champions   Senior A 60 Herr
HUSNAIN  ZUBAIRE 2003-08-19 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Senior A 60 Herr
Jermaine  Dhliwayo - St Pancras BC 2001-12-25 Returning Champions   Senior A 60 Herr
Kieran  Cain 1995-11-02 Cain Boxing Club  Senior A 60 Herr
Dettori  Brown 2000-06-05 Hoddesdon Boxing Academy  Senior A 60 Herr
Jermaine  Dhliwayo 2001-12-25 St Pancras Boxing Club  Senior A 60 Herr
Jack   Marshsll 2003-04-15 Jack marshall  Senior A 60 Herr
Fawaz  Aborode 2002-06-12 Byron Boxing Club  Senior A 60 Herr
Jamie   Divine - No Limits ABC 1996-11-27 Returning Champions   Senior A 63.5 Herr
Steven  Eilbeck - Barrow BC 0094-12-24 NWR   Senior A 63.5 Herr
Balaal  Waheed 2001-06-06 Sparta Boxing Academy   Senior A 63.5 Herr
Luke  Bibby 2000-06-14 Perth Raiway Boxing Club  Senior A 63.5 Herr
EHTESHAN   HUSSAIN 2003-09-21 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Senior A 63.5 Herr
barry  ritchie 1992-02-10 Kingdom Boxing Club  Senior A 63.5 Herr
T J   Tyers - Billingham BA 2004-01-03 Returning Champions   Senior A 63.5 Herr
Harry  Kelly 2001-02-20 Jack marshall  Senior A 63.5 Herr
Joe  Russell 2000-11-01 Kenton ABC   Senior A 63.5 Herr
Ewan  Hamilton 2001-01-21 Northwest Amateur Bocing Club  Senior A 63.5 Herr
Jordan  Mcbride 1996-05-03 Kingdom Boxing Club  Senior A 67 Herr
Maaz  Bin Saud 2001-01-12 No Limits ABC  Senior A 67 Herr
Vincent   Mandair 2001-06-29 Southampton ABC  Senior A 67 Herr
Maaz   Bin Suad - No Limits 2000-01-12 Returning Champions   Senior A 67 Herr
Aidan  Byrne 1996-02-12 D Unit Boxing Club  Senior A 67 Herr
William  Tyers 2003-05-30 Billingham Boxing Academy  Senior A 67 Herr
Aurel  Szilágyi 2002-02-01 Lochend Boxing Club  Senior A 67 Herr
Jordan  Minchell 1993-07-25 Kenton ABC   Senior A 67 Herr
Jordan   Mcbride 1996-05-03 Kingdom BC  Senior A 67 Herr
Niall  Gallagher 2002-07-29 Wildcard ABC  Senior A 67A Herr
Junayd  Ali 2002-10-27 Topyard School of Boxing  Senior A 67A Herr
Kai   morley 2003-03-16 Clayto abc  Senior A 71 Herr
Billal  Berkoun 2000-07-18 All Stars ABC  Senior A 71 Herr
Joshua  Sholoye 2002-10-12 Hoddesdon Boxing Academy  Senior A 71 Herr
Christopher   Ketchen 1985-11-15 J&L BOXING CLUB   Senior A 71 Herr
Ross  McAllister 1994-02-20 Byron Boxing Club  Senior A 71 Herr
Aivar  Cubrevic 2002-02-28 Westside  Senior A 71 Herr
Tom  Summerbell 1994-10-08 Billingham Boxing Academy  Senior A 71 Herr
Hughie  Doyle 2003-03-03 Templemore A.B.C  Senior A 71 Herr
Ashley   Marron 1998-01-23 Boarshaw Abc   Senior A 71 Herr
Tom   Summerbell - Billingham BA 1994-10-08 Returning Champions   Senior A 71A Herr
Jack  Oliphant 2001-03-16 Hoddesdon Boxing Academy  Senior A 71A Herr
Christian   Thomas - St Pancras BC 1999-12-26 Returning Champions   Senior A 71A Herr
Jimmy   Laing 2001-11-14 Granite City   Senior A 71B Herr
Fraser  Neill 1995-04-18 Fight Fitness Guru ABC  Senior A 71B Herr
Sherifdeen   Lawal - St Pancras BC 1994-06-18 Returning Champions   Senior A 71B Herr
Luke   McFadyean 2003-09-22 Barrhead ABC   Senior A 71B Herr
Elijah   Everill 1998-05-06 Telford Amateur Boxing Club  Senior A 75 Herr
Ted  Harrington 2003-03-09 Hoddesdon Boxing Academy  Senior A 75 Herr
Lawal  Sherifdeen 1994-06-18 St Pancras Boxing Club  Senior A 75 Herr
Jack  Gregory 2001-05-28 Technique ABC  Senior A 75 Herr
Sean  Headon 1994-06-04 No Limits ABC  Senior A 80 Herr
liam  loughran 1996-10-20 hemel hempstead ABC  Senior A 80 Herr
Robert  McNulty 2002-10-25 Renfrewshire Boxing Club  Senior A 80 Herr
Jack   Lawlor 2000-10-24 Templemore A.B.C  Senior A 80 Herr
Taino  Mosuro 1995-05-25 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Senior A 86 Herr
Paul  Greville 1999-12-22 Barrhead ABC   Senior A 86 Herr
Paul   Grenville - Barrhead BC 1999-12-22 Returning Champions   Senior A 86 Herr
James   Braithwaite - Barrow 1995-03-12 NWR   Senior A 92+ Herr
Ike  Ogbo 1993-01-31 Border city   Senior A 92+ Herr
Arlo  Stephens 1996-04-22 York boxing club   Senior A 92+ Herr
Brian  Muwenge 1996-08-14 All Stars ABC  Senior A 92+ Herr
Daniel  Hearn 2002-10-05 TM Boxing  Senior B 51 Herr
Stephen   Ferguson 1992-07-20 North Glasgow ABC   Senior B 54 Herr
Joshua   Thain 2002-07-13 Bluevale Boxing Club  Senior B 54 Herr
Nico  Michael 1995-04-22 Team Shoe-Box  Senior B 54 Herr
Buddy  Froud 2002-01-30 Pontyclun   Senior B 57 Herr
Declan  Reilly 2001-03-05 Rob Roy Boxing Club  Senior B 57 Herr
Ross  Hutchison 2001-01-10 Doonhamers ABC   Senior B 60 Herr
Roein  McConnell 2002-06-02 FKB ABC.   Senior B 60 Herr
Flynn  Clayton 2003-07-09 FKB ABC.   Senior B 63.5 Herr
Keanu  Scowen 2003-10-13 Peterborough Police BC  Senior B 63.5 Herr
Jamie   Bates 1998-11-05 Kenton ABC   Senior B 63.5 Herr
Zac  Scally 2001-04-04 Midlothian Boxing & fitness Club  Senior B 63.5 Herr
Jamie  Adams 2001-09-07 Telford Amateur Boxing Club  Senior B 63.5 Herr
Umair  Ali 2003-06-02 Kenton ABC   Senior B 67 Herr
Oliver   Snow 2001-03-08 Riddings ABC   Senior B 67 Herr
Lewis   Beadman - FKB ABC 2003-06-02 Returning Champions   Senior B 67 Herr
Cassius  Scott 2003-07-02 Scott abc  Senior B 67 Herr
Lewis  Percival 2003-01-14 Shiremoor ABC  Senior B 71 Herr
Marley   Rutherford - Westside ABC 2000-07-24 Returning Champions   Senior B 71 Herr
Ross   Doig 1994-11-09 Cain Boxing Club  Senior B 71 Herr
Charlie  Crane 2003-11-15 Peterborough Police BC  Senior B 71 Herr
Amat  Jobe 2001-11-29 Topyard School of Boxing  Senior B 71E Herr
Jack   Silva - Centurions 2001-03-29 NWR   Senior B 71E Herr
Olivier  Kasusula 2000-08-04 Renfrewshire Boxing Club  Senior B 75 Herr
Guillaume  Azagier 1992-02-17 Team Shoe-Box  Senior B 75 Herr
Altair   Gomes 2000-06-16 Smokey’s community ba   Senior B 75 Herr
Altair   Gomes - Smokey's Community BA 2000-06-10 Returning Champions   Senior B 75 Herr
Humza  Ali 1998-10-20 Kenton ABC   Senior B 75 Herr
Chima  Duru 2000-04-30 Double Jab Boxing Club  Senior B 80 Herr
Robbie  Pattinson 1999-08-06 Wigton amateur boxing club  Senior B 80 Herr
Dylan  Morrison 1999-02-09 Kenton ABC   Senior B 80 Herr
Dale   Wilson 1992-02-14 Riddings ABC   Senior B 80 Herr
James  Maughan 1994-03-29 Wildcard ABC  Senior B 81A Herr
Jay  Steele 2003-07-01 Priestfield Boxing Club  Senior B 81A Herr
Tyselle  Walfall 2002-03-24 Team Shoe-Box  Senior B 81A Herr
Alex  Chisnall 1996-03-12 Wildcard ABC  Senior B 86 Herr
Kaveh   Azizi 1999-07-24 East Kilbride ABC  Senior B 86 Herr
Daniel  Buisha 1998-10-31 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Senior B 86 Herr
oliver  hockney 2001-05-21 middlesbrough abc  Senior B 86 Herr
Germanas  Vysockas 2001-02-25 Jack marshall  Senior B 92 Herr
Aaron  Oyebola 1992-10-10 Westside  Senior B 92 Herr
Mijanul  Amin 2002-10-13 Team Shoe-Box  Senior C 51 Herr
Allan  Woods 2003-09-18 Renfrewshire Boxing Club  Senior C 51 Herr
Jack   Airlie 2002-06-27 Priestfield Boxing Club  Senior C 54 Herr
Shahadat  Khan 1995-11-08 Team Shoe-Box  Senior C 54 Herr
Vincent  Adutwimwaah 1999-01-26 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Senior C 57 Herr
Freddie   Kinsella 2001-10-16 TIMES ABC  Senior C 57 Herr
Eddie  Grahame 2002-11-01 Wigton amateur boxing club  Senior C 57 Herr
Ricardo   Berko - Tyldesley Centurion's 2000-05-05 Returning Champions   Senior C 60 Herr
Jay  Martin 2000-02-01 Tyneside Boxing Club  Senior C 60 Herr
Dylan  McMahon 2002-01-07 Hoddesdon Boxing Academy  Senior C 60 Herr
Luke  Anderson 2002-07-18 Cain Boxing Club  Senior C 60 Herr
Shaun  Sharma 1995-09-13 The Ring ABC  Senior C 60 Herr
Micah   Walters 2000-06-13 Double Jab Boxing Club  Senior C 60 Herr
BRANDON   DAVIES 2002-11-26 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Senior C 60B Herr
Liam  Howe 2001-11-27 Byron Boxing Club  Senior C 60B Herr
Malick  Dooley 1998-06-14 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Senior C 60B Herr
Ryan  Taylor 1998-03-16 East Kilbride ABC  Senior C 60B Herr
Jacob  Taylor 2002-02-04 Kenton ABC   Senior C 60C Herr
umer  akhtar 2003-08-31 middlesbrough abc  Senior C 60C Herr
Connor  Crawford 1999-02-27 Doonhamers ABC   Senior C 60C Herr
DANISH  SHAH 2003-12-11 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Senior C 60C Herr
MARIUS  CHITOIU 2000-02-27 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Senior C 63.5 Herr
Jack  Duffy 2002-10-23 Bluevale Boxing Club  Senior C 63.5 Herr
Emmanuel   Kyereme 2001-05-15 Double Jab Boxing Club  Senior C 63.5B Herr
Aaron  Walker 2001-06-06 Majestic Boxing Academy  Senior C 63.5B Herr
Freddie  Richardson 2003-12-13 Northwest Amateur Bocing Club  Senior C 63.5B Herr
Lokman  Bendaoud 2002-09-20 Byron Boxing Club  Senior C 63.5B Herr
Michael  Charan 2002-05-28 TURNERS BOXING ACADEMY  Senior C 63.5C Herr
Nasar  Sharif 1999-07-24 North Glasgow ABC   Senior C 63.5C Herr
Tristan  Philbey 1999-12-05 The Edge Gym  Senior C 63.5C Herr
Liam  McSorley 1998-03-05 willaston abc wirral  Senior C 63.5C Herr
Domenico  Di Giuseppe 1987-07-16 Pugilistica Navile  Senior C 63.5C Herr
Alessandro  Vafiadis 1991-11-21 Pugilistica Navile  Senior C 67 Herr
Morgan  Kerwin 2000-06-16 Kirkby ABC  Senior C 67 Herr
Liam  McConville 2002-11-26 Nith Valley Boxing Club  Senior C 67 Herr
jamal  islam 2003-08-28 middlesbrough abc  Senior C 67 Herr
zayd  bakkali 2003-11-08 hemel hempstead ABC  Senior C 67 Herr
Remus  Ionascu 2001-07-22 Team Shoe-Box  Senior C 67A Herr
Leo  Gale 2001-03-03 Inverurie Boxing Club  Senior C 67A Herr
Adam  Latreche 2001-02-28 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Senior C 67A Herr
Haji   Hussain 1998-02-14 North Glasgow ABC   Senior C 67A Herr
Robbie   Davey 2002-09-19 Border city   Senior C 67B Herr
Amex  Wong 1999-07-30 No Limits ABC  Senior C 67B Herr
Axel  Ngoy 1997-05-23 Rob Roy Boxing Club  Senior C 67B Herr
Connor   Hynes 1996-07-04 Shiremoor   Senior C 67B Herr
igor  lewandowski 2003-08-04 Bracebridge ABC  Senior C 67B Herr
Matheo   Manley 1999-09-02 Longs abc   Senior C 67D Herr
Grant   McCombie 2001-11-03 Granite City   Senior C 67D Herr
Adam  Patton 2001-05-31 O Neil's ABC  Senior C 67D Herr
Luke  Briggs 2002-01-06 J&L BOXING CLUB   Senior C 71 Herr
Selorm  joppa 1999-09-12 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Senior C 71 Herr
Lee   Myers 2003-01-11 FKB ABC.   Senior C 71 Herr
Brendan   Reilly 1998-06-04 Cambusnethan Miners Boxing Club  Senior C 71 Herr
Ahmed Sidi  Salem Hli 1992-11-01 All Stars ABC  Senior C 71 Herr
Joe  Kinsella 2000-08-27 Highland Boxing Academy  Senior C 71 Herr
John  Zola 2001-11-27 Hoddesdon Boxing Academy  Senior C 71 Herr
Jojo  Reid 1991-06-11 All Stars ABC  Senior C 71 Herr
Jamie  King 1997-12-09 Mansfield Boxing Academy  Senior C 71 Herr
Erik   Rubanov 2002-03-07 Imps Boxing Centre   Senior C 71 Herr
Jake  Love 2002-03-27 Northwest Amateur Bocing Club  Senior C 71A Herr
Ben  Ahlijah 2000-02-07 Team Shoe-Box  Senior C 71A Herr
Callum  Hamer 2003-09-15 Holmes Chapel Boxing Club  Senior C 71A Herr
james  braithwaite 2003-12-18 Bracebridge ABC  Senior C 71A Herr
Cem  Mehmet 1998-07-01 Belvedere  Senior C 71B Herr
Xavier   Christopher 1996-06-06 All Stars ABC  Senior C 71B Herr
Alex  Neculae 2002-07-16 Bracebridge ABC  Senior C 71B Herr
Turpal  Ali 2000-04-01 Doonhamers ABC   Senior C 71B Herr
Lewis  McCrindle 1996-08-21 Northwest Amateur Bocing Club  Senior C 71D Herr
Daryl  gray 1993-12-28 Kingdom Boxing Club  Senior C 71D Herr
Sam   Parry 2001-01-30 Pantside ABC   Senior C 71D Herr
Alexander  Wyllie 1999-12-28 The Edge Gym  Senior C 71D Herr
Junior  Singh 1989-09-27 Team Shoe-Box  Senior C 75 Herr
Bradley   Baker 2003-02-27 Imps Boxing Centre   Senior C 75 Herr
Oscar  Grieve 2000-07-10 Lochend Boxing Club  Senior C 75 Herr
Riael  Campbell 1999-09-03 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Senior C 75 Herr
Ralph  Katikaza 1995-12-01 Hoddesdon Boxing Academy  Senior C 75 Herr
Alfie   Odwyer 1997-12-03 Jack marshall  Senior C 75A Herr
Kray  Kayley 2002-06-16 Southampton ABC  Senior C 75A Herr
Steven  Cinar 2003-09-08 Lochend Boxing Club  Senior C 75A Herr
Kieran  Robinson 2002-02-08 Riddings ABC   Senior C 75A Herr
Tom  Hedley 1991-10-08 Lambton Street ABC  Senior C 75B Herr
Conran  Norman Scott 1999-06-20 Hoddesdon Boxing Academy  Senior C 75B Herr
Yaseen  Noorani 1993-10-01 The Edge Gym  Senior C 75B Herr
Chris   Roberts 1997-07-08 Kirkby ABC  Senior C 75B Herr
Joe  McGurn 2002-05-20 Team Shoe-Box  Senior C 75D Herr
Dexter  Cumberbatch 1999-04-26 All Stars ABC  Senior C 80 Herr
Tom   Murray - Manx BC 1995-06-12 NWR   Senior C 80 Herr
Santi  Prendashi 1999-06-03 Hoddesdon Boxing Academy  Senior C 80 Herr
Liam  Todd 1988-01-24 Cain Boxing Club  Senior C 80 Herr
Azaria  Kabengele 2001-07-08 Double Jab Boxing Club  Senior C 80 Herr
Oran  Harry 2001-03-21 Gemma Rodgers  Senior C 80 Herr
Louis  Stagg 2002-08-28 Team Shoe-Box  Senior C 80 Herr
Alex   dakaj 2002-01-24 hemel hempstead ABC  Senior C 80 Herr
Darren  Williams 1993-08-17 Crewkerne Boxing Club  Senior C 80A Herr
Chris  Tudor 1999-05-25 East Middlesbrough   Senior C 80A Herr
Muhammad   Zakariya 1998-10-05 CLOVENSTONE ABC  Senior C 80A Herr
Babatunde  Duyiee 1998-07-09 Belvedere  Senior C 86 Herr
Jordan   Smith 1997-04-17 Cain Boxing Club  Senior C 86 Herr
Semuras  Abdulajevas 1992-04-20 Cain Boxing Club  Senior C 86 Herr
Mitchell  Shaw 2003-09-06 Springhill Boxing Club  Senior C 86 Herr
Reece  Brock 2003-11-10 Midlothian Boxing & fitness Club  Senior C 86 Herr
Josh  Nagy 2001-04-13 Team Shoe-Box  Senior C 86 Herr
Stive  Gbahou 1996-07-05 Double Jab Boxing Club  Senior C 86A Herr
Tom  O’Hara 1999-04-02 Peterborough Police BC  Senior C 86A Herr
Ben  Dixon 2002-08-14 Bracebridge ABC  Senior C 92 Herr
Aaron  Delahunty 2003-12-24 Templemore A.B.C  Senior C 92 Herr
James  Patterson 2001-02-01 Cain Boxing Club  Senior C 92 Herr
Charlie  Chappell 1997-12-25 Mansfield Boxing Academy  Senior C 92+ Herr
Martin  McDonagh 2003-02-10 Templemore A.B.C  Senior C 92+ Herr
Imraan  Shirazi 2005-07-25 Topyard School of Boxing  Junior A 51 Herr
Brandon   Grant 2004-02-01 Priestfield Boxing Club  Junior A 51 Herr
Shamil   Islam 2004-11-25 Cobras Boxing Academy  Junior A 54 Herr
Amaan  Mohammed 2004-03-19 Hoddesdon Boxing Academy  Junior A 54 Herr
Brandon   Strand 2005-07-03 Team Shoe-Box  Junior A 54 Herr
Aaron  Cullen 2004-04-06 Rob Roy Boxing Club  Junior A 54 Herr
scott  stannard 2005-07-29 Sudbury boxing club  Junior A 57 Herr
Ricardo  Jenkins 2005-10-02 Kirkby ABC  Junior A 57 Herr
Theo  Mineiro 2005-10-28 Sturminster Newton ABC  Junior A 57 Herr
Joe  Miller 2004-04-27 Olympian ABC   Junior A 57 Herr
haris  zaman 2004-08-25 middlesbrough abc  Junior A 57 Herr
Tom  Welland 2004-08-18 Hoddesdon Boxing Academy  Junior A 57AA Herr
Bradley   Lowe 2005-06-12 North Glasgow ABC   Junior A 57AA Herr
Calum  Smith 2004-11-01 Lochend Boxing Club  Junior A 57AA Herr
Nathan   Bentham 2005-10-04 Imps Boxing Centre   Junior A 60 Herr
Aaron  Bird 2005-02-26 Olympian ABC   Junior A 60 Herr
Sonny  Kerr 2005-01-31 Byron Boxing Club  Junior A 60 Herr
Louie  Ward 2004-08-20 Hoddesdon Boxing Academy  Junior A 60 Herr
Aiden   Rodger 2004-07-14 Southside boxing academy   Junior A 60 Herr
Patrick   Paton 2005-01-12 Argo Boxing Club   Junior A 60 Herr
Charlie   Day 2005-07-24 Pontyclun   Junior A 63.5 Herr
Ellis  Panter 2005-11-15 Team Shoe-Box  Junior A 63.5 Herr
TJ  Tyers 2004-04-03 Billingham Boxing Academy  Junior A 63.5 Herr
Kyle  Rushton 2004-07-26 Wildcard ABC  Junior A 63.5 Herr
William  Williamson 2004-08-18 Byron Boxing Club  Junior A 63.5 Herr
Desharn  Fearon 2004-02-27 All Stars ABC  Junior A 63.5 Herr
Jay   Warden 2004-02-02 Manchester 31 Boxing Academy  Junior A 67 Herr
Freddie   Brooks 2004-11-06 Topyard School of Boxing  Junior A 67 Herr
Aandra  Manning 2004-09-09 Phil Thomas School of Boxing   Junior A 67 Herr
Kenzie  Moir 2005-03-16 Argo Boxing Club   Junior A 67 Herr
Tyler   Simpson 2004-09-05 Southside boxing academy   Junior A 67 Herr
Kaiden  Matley 2005-07-17 Manchester 31 Boxing Academy  Junior A 67 Herr
Callum  Robertson 0005-06-26 Antonine Boxing  Junior A 71 Herr
Paul   Duffy 2004-01-01 Rob Roy Boxing Club  Junior A 71 Herr
Kyle  Seddon 2004-02-04 Riddings ABC   Junior A 71 Herr
Brad  Casey 2004-12-27 Yorkshire Boxing  Junior A 71 Herr
Marc   Haughan 2004-02-22 Carlisle Villa Amateur Boxing Cl  Junior A 75 Herr
Tommy  Naismith 2004-10-07 York boxing club   Junior A 75 Herr
Jibran   Khan 2004-11-12 Yorkshire Boxing  Junior A 80 Herr
Joe   Hodgkinson 2005-02-12 Olympian ABC   Junior A 80 Herr
Harley   Carberry 2004-05-20 Billingham Boxing Academy  Junior A 86 Herr
Callum  Slater 2005-04-19 Doonhamers ABC   Junior A 86 Herr
Josh   Mullen 2005-10-17 Springhill Boxing Club  Junior A 86 Herr
Corey   Stevenson 2005-03-10 Cain Boxing Club  Junior B 51 Herr
bilal  mohammed 2004-02-15 middlesbrough abc  Junior B 51 Herr
Dilriai  Sinah-Gozro 2004-07-23 Newham  Junior B 54 Herr
Ryan  Hilton 2005-12-24 Redcar ABC  Junior B 57 Herr
Gregor  McPherson 2004-07-15 Cain Boxing Club  Junior B 60 Herr
Jamie  Carr 2004-07-08 Kirkby ABC  Junior B 60 Herr
Charlie  Hamilton 2005-03-22 Team Shoe-Box  Junior B 60 Herr
Connor  Yates 2005-10-29 Majestic Boxing Academy  Junior B 60 Herr
Emilio   Headley - Northside BC 2005-01-03 NWR   Junior B 63.5 Herr
Declan  Morton 2005-01-31 Border city   Junior B 63.5 Herr
Keanu  Scowen - Peterborough Police ABC 2003-10-13 Returning Champions   Junior B 63.5 Herr
Brandon   Murray 2005-05-15 Springhill Boxing Club  Junior B 63.5 Herr
Sean  Moohan 2005-06-12 Barrhead ABC   Junior B 63B Herr
Shehzad  Azam 2004-02-18 The Ring ABC  Junior B 63B Herr
Max  Mcnee 2005-01-14 West wirral  Junior B 63B Herr
nick  judge 2004-04-06 Sudbury boxing club  Junior B 67 Herr
Callum  Levitt 2004-07-24 Holmes Chapel Boxing Club  Junior B 67 Herr
Ehsan  Shah 2004-03-24 Empire ABC  Junior B 67 Herr
Ryan  Murray 2005-11-10 Sparta Boxing Academy   Junior B 67 Herr
Juan  Cuvero 2004-03-04 Pontyclun   Junior B 67 Herr
David  Quinn 2004-05-04 Border city   Junior B 67 Herr
charley  broux 2004-11-29 hemel hempstead ABC  Junior B 67 Herr
Toby  Patterson 2005-07-19 Olympian ABC   Junior B 71 Herr
Zaid  Manir 2005-02-20 Yorkshire Boxing  Junior B 71 Herr
Mark   Dillon 2005-05-17 Kirkby ABC  Junior B 71 Herr
Declan   McPhee 2005-12-01 Rob Roy Boxing Club  Junior B 71 Herr
Adam  Walls 2004-11-12 Tyneside Boxing Club  Junior B 71 Herr
Adam  Porter 2005-02-08 Wildcard ABC  Junior B 71B Herr
Antonio  Brien-Dobson 2004-11-24 St. Paul’s   Junior B 71B Herr
Finlay  Brown 2005-08-22 Renfrewshire Boxing Club  Junior B 71B Herr
Youcef  Bachi 2004-09-08 All Stars ABC  Junior B 71B Herr
Harry   Loughlin - Kenton ABC 2005-10-03 Returning Champions   Junior B 75 Herr
John  Mcdonagh 2004-09-19 Ardwick lads abc   Junior B 80 Herr
Bobby   Wallace 2005-04-18 Belvedere  Junior B 86 Herr
Zain  Malik 2005-05-04 TM Boxing  Junior C 46 Herr
Leyton   Spence 2005-05-06 CLOVENSTONE ABC  Junior C 51 Herr
Alfie  Bell 2005-12-03 Redcar ABC  Junior C 51 Herr
KABEER   HUSSAIN 2004-07-29 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Junior C 51 Herr
Kai  Middleton 2005-10-13 Cain Boxing Club  Junior C 51 Herr
Ruari  Urquhart 2005-04-20 Highland Boxing Academy  Junior C 54 Herr
Mathew   Moores 2005-04-13 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Junior C 54 Herr
AWAIS   ZUBAIRE 2005-01-09 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Junior C 54 Herr
Ben  Gibson 2006-09-18 Midlothian Boxing & fitness Club  Junior C 54 Herr
Jake   Bredin 2005-12-01 Cambusnethan Miners Boxing Club  Junior C 54 Herr
Matthew  Moores 2005-04-13 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Junior C 54 Herr
Rhys  Notman 2005-03-15 Doonhamers ABC   Junior C 57 Herr
Adam   Gately 2005-12-08 Midlothian Boxing & fitness Club  Junior C 57 Herr
alfie  martin 2004-10-23 Sudbury boxing club  Junior C 57 Herr
Cidon  Biju 2005-07-22 Cobras Boxing Academy  Junior C 57 Herr
Chara  Rueangprat 2003-11-05 Carlisle Villa Amateur Boxing Cl  Junior C 57 Herr
Jamie  Bytheway 2004-07-24 Redcar ABC  Junior C 57 Herr
Harvey   Shephards - Prospects ABC 2005-12-25 Returning Champions   Junior C 57 Herr
Corey  Arnold 2005-03-28 Wildcard ABC  Junior C 60 Herr
John   Thomson 2005-08-28 Lanark Boxing Club  Junior C 60 Herr
Lukus  Butfield 2005-09-04 York boxing club   Junior C 60 Herr
Josh  Atkinson 2005-05-05 Kenton ABC   Junior C 60 Herr
Kurt  Barron 2005-05-10 Cain Boxing Club  Junior C 60 Herr
Harley  Clarkson-Hoyle 2005-04-05 Clayto abc  Junior C 60 Herr
Ki  Little 2005-01-31 Solway Spartans Boxing club  Junior C 63.5D Herr
John   Horne - Manx Bc 2004-10-12 NWR   Junior C 63.5D Herr
Iestyn  Rees 2005-03-14 Gemma Rodgers  Junior C 63.5D Herr
Nathan  Hammond 2005-03-08 Olympian ABC   Junior C 63.5D Herr
D'Rhys  Ince 2005-08-13 TM Boxing  Junior C 63.5J Herr
Emanuel   Nnabuife 2004-05-18 Rob Roy Boxing Club  Junior C 63.5J Herr
beau   cripps 2005-07-07 Sudbury boxing club  Junior C 67 Herr
Taylor   Bennett 2005-01-02 East Middlesbrough   Junior C 67 Herr
jm  crombie 2004-09-08 Kingdom Boxing Club  Junior C 67 Herr
Alexander  Reid 2004-06-10 Rob Roy Boxing Club  Junior C 67 Herr
Liam  Finnegan 2005-08-06 TM Boxing  Junior C 67C Herr
Philip  McCarthy 2005-12-21 Templemore A.B.C  Junior C 67C Herr
Edward  Hasson 2006-01-15 Ripon boxing club  Junior C 67C Herr
Josh  Hamm 2005-09-15 Smokey’s community ba   Junior C 67C Herr
Ryan   Rear 2005-10-20 Border city   Junior C 71 Herr
Jonathan   Mcgowan 2004-02-23 Springhill Boxing Club  Junior C 71 Herr
Rico  Marinovic 2004-03-08 North Glasgow ABC   Junior C 71 Herr
Connor  Pyrah 2005-11-03 Bracebridge ABC  Junior C 71 Herr
Edward   Savvas 2005-02-10 York boxing club   Junior C 71 Herr
Callum  Horsfield 2004-12-24 Technique ABC  Junior C 71 Herr
isaac  zaman 2005-10-27 middlesbrough abc  Junior C 71C Herr
James   James 2005-12-29 Pantside ABC   Junior C 71C Herr
Dylan   Jones - Mactaggart Scott BC 2005-02-12 Returning Champions   Junior C 71C Herr
Zenas  Unwar - Centurians 2005-06-17 NWR   Junior C 71C Herr
James   Martin 2004-10-04 Yorkshire Boxing  Junior C 71C Herr
Alfie  Pearce 2004-01-30 Team Shoe-Box  Junior C 71C Herr
Tyler  Shuttleworth 2004-01-07 Tyneside Boxing Club  Junior C 71C Herr
Muhammad   Umerji 2005-03-21 Cobras Boxing Academy  Junior C 75 Herr
Lewis  Nelson 2005-03-05 North Road Gym  Junior C 75 Herr
Nathan  Watson 2004-03-18 Technique ABC  Junior C 75 Herr
Tommy  Jeff 2004-03-25 Sturminster Newton ABC  Junior C 75 Herr
Rohman  Abdirahman 2004-08-27 TIMES ABC  Junior C 75 Herr
Joshua  Morison 2004-12-14 Highland Boxing Academy  Junior C 75 Herr
Leighton  Stitchell 2005-03-30 Cain Boxing Club  Junior C 75 Herr
Jordi   Mingeli 2005-08-26 Double Jab Boxing Club  Junior C 75 Herr
Johnny   Lee 2005-05-04 Southampton ABC  Junior C 75 Herr
Luiz   Bardeli 2004-11-12 Bluevale Boxing Club  Junior C 80 Herr
Aaron   Doherty - The Ring ABC 2004-01-07 Returning Champions   Junior C 80 Herr
Lewis  Rose 2004-02-01 Sturminster Newton ABC  Junior C 86 Herr
Joseph  Scantlebury 2005-04-26 TM Boxing  Junior C 86 Herr
Luke  Jackson 2004-01-15 Sparta Boxing Academy   Junior C 86 Herr
Gideon   Anaba 2005-09-08 Yorkshire Boxing  Junior C 92 Herr
Monte  MacPhee 2005-04-26 Team Shoe-Box  Junior C 92+ Herr
Reece   Fitzgerald 2007-03-10 Yorkshire Boxing  Ungdom A 42 Herr
Aamir  Shirazi 2007-04-10 Topyard School of Boxing  Ungdom A 42 Herr
Mohammed Riza  Safari 2007-09-03 The Ring ABC  Ungdom A 46 Herr
Tree  Holden - Accrington Lions 2007-08-25 Returning Champions   Ungdom A 48 Herr
Mason  Salmon 2007-04-06 Irvine Vineburgh   Ungdom A 48 Herr
Shay  Renwick 2006-11-18 North Road Gym  Ungdom A 51 Herr
Jake  Brown 2007-11-30 Olympian ABC   Ungdom A 51 Herr
Taylor  McMahan 2007-11-13 O Neil's ABC  Ungdom A 54 Herr
John   Doe - New Saints 2007-05-27 Returning Champions   Ungdom A 54 Herr
Jayden   Leach - Majestic BA 2007-01-10 Returning Champions   Ungdom A 54 Herr
Jonas  Railton 2007-01-13 Seconds Out Boxing Club  Ungdom A 54 Herr
Jayden  Leach 2007-01-10 Majestic Boxing Academy  Ungdom A 54 Herr
John  Wilson 2006-02-26 Phil Thomas School of Boxing   Ungdom A 54 Herr
Aaron   Bennett 2007-07-16 Cambusnethan Miners Boxing Club  Ungdom A 54 Herr
Marky  Alexander 2006-10-05 Rob Roy Boxing Club  Ungdom A 54 Herr
William  Coveney 2006-06-05 Boxing Stables   Ungdom A 57 Herr
Liam  Duncan 2007-05-22 Byron Boxing Club  Ungdom A 57 Herr
Callum  Seedhouse 2006-03-08 Wodensborough Boxing Club  Ungdom A 57 Herr
Taylor  Gough 2006-02-16 Rob Roy Boxing Club  Ungdom A 57 Herr
Mohamad Mehdi  Sahalk 2006-05-25 Rainham  Ungdom A 57 Herr
Henry  Marshall 2006-03-17 Yorkshire Boxing  Ungdom A 57 Herr
Dominic   Janes 2007-01-31 Pantside ABC   Ungdom A 60 Herr
Isaac   Price 2006-10-02 Olympian ABC   Ungdom A 60 Herr
Storm   Owen 2006-04-27 Wildcard ABC  Ungdom A 60 Herr
Sam  Hardy 2006-03-26 Newark ABC  Ungdom A 60 Herr
Bradley  Dee 2006-09-26 Manchester 31 Boxing Academy  Ungdom A 60 Herr
Leo   Church - Antonine Boxing Club 2006-07-18 Returning Champions   Ungdom A 60 Herr
Kiel  Callaghan 2007-08-22 Lambton Street ABC  Ungdom A 60 Herr
Robert  Downs 2007-02-23 Rob Roy Boxing Club  Ungdom A 63.5 Herr
Cruz  Anderson 2006-04-30 Rob Roy Boxing Club  Ungdom A 63.5 Herr
Alfie  Briggs-Price 2006-02-05 Newark ABC  Ungdom A 67 Herr
Alfie   Baker - Peterborough Police 2006-11-18 Returning Champions   Ungdom A 86 Herr
Sean  Curry 2007-12-07 North Road Gym  Ungdom B 44 Herr
Hayden   Fisher - Cloverstone 2007-04-10 Returning Champions   Ungdom B 44 Herr
Hayden   Fisher 2007-04-10 CLOVENSTONE ABC  Ungdom B 44 Herr
Daniel  Hamilton 2007-09-29 No Limits ABC  Ungdom B 44 Herr
Alfie  Hollingsworth 2007-01-14 Billingham Boxing Academy  Ungdom B 46 Herr
Bailey   Pateman 2007-05-16 Smokey’s community ba   Ungdom B 48 Herr
mallaki  mchale 2006-10-02 middlesbrough abc  Ungdom B 48 Herr
Callum   Mcleoud 2007-09-05 Yorkshire Boxing  Ungdom B 48 Herr
Isaac  Gibson 2007-11-11 Islington Boxing Club  Ungdom B 48 Herr
Theo  Towns 2006-04-23 Kenton ABC   Ungdom B 48 Herr
Bobby   Orwin - Lampton Street ABC 2007-08-29 Returning Champions   Ungdom B 51 Herr
Charlie   Walters 2006-09-12 Riddings ABC   Ungdom B 51 Herr
Martin   Doran 2006-05-16 Team Shoe-Box  Ungdom B 51 Herr
Kane  Usher 2007-07-13 Tyneside Boxing Club  Ungdom B 51 Herr
Bobby  Orwin 2007-08-29 Lambton Street ABC  Ungdom B 51 Herr
Sydney  Welch 2007-06-02 Darlingtonabc  Ungdom B 51 Herr
Leo  Jamieson 2006-11-16 Cain Boxing Club  Ungdom B 51 Herr
Mason  Rodgers 2007-08-21 Gemma Rodgers  Ungdom B 51 Herr
Donovan  Ahearn 2006-02-20 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom B 54 Herr
Bradley   Welsh 2006-08-14 O Neil's ABC  Ungdom B 54 Herr
Kian  Fryett 2006-01-14 Redcar ABC  Ungdom B 54 Herr
William  Howard 2007-04-21 Rainham  Ungdom B 54 Herr
Reece  Muir 2006-06-01 Cambusnethan Miners Boxing Club  Ungdom B 54 Herr
Michael  Duffy 2007-08-28 Wildcard ABC  Ungdom B 54 Herr
Dylan   Daly 2007-11-02 Yorkshire Boxing  Ungdom B 57 Herr
Kyle  Cloke 2006-02-07 Aylesham ABC  Ungdom B 57 Herr
Bronton  Creighton 2006-05-31 Phil Thomas School of Boxing   Ungdom B 57 Herr
Oliver  Strand 2007-07-03 Team Shoe-Box  Ungdom B 57 Herr
Sam  Carney 2007-03-02 Kirkby ABC  Ungdom B 57 Herr
Saif  Akram 2007-11-06 Rob Roy Boxing Club  Ungdom B 57 Herr
Tommy  Thompson 2007-03-31 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom B 60 Herr
max   serban 2007-09-21 Track and Fitness boxing club  Ungdom B 60 Herr
Joe  Glenwright 2007-02-11 Lambton Street ABC  Ungdom B 60 Herr
Mitchell  Watson 2007-06-21 Border city   Ungdom B 60 Herr
Travis  Dunwell 2006-01-17 Bracebridge ABC  Ungdom B 60 Herr
Mason   Jordan - Billingham BA 2006-08-15 Returning Champions   Ungdom B 60 Herr
Thomas  Cotterell 2006-09-11 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom B 60 Herr
joe  kerry 2007-05-01 Sudbury boxing club  Ungdom B 63.5 Herr
Sonny  Dawson 2007-07-23 Doonhamers ABC   Ungdom B 63.5 Herr
Sami  Aouni 2006-04-07 Sobre Amateur Boxing Club  Ungdom B 67 Herr
Henri  Cooper 2007-06-24 Jack marshall  Ungdom B 67 Herr
Zane  Lawson 2006-10-26 Cain Boxing Club  Ungdom B 67 Herr
Lennon  Carter - The Ring ABC 2006-12-03 Returning Champions   Ungdom B 67 Herr
Jayson  Sneddon 2006-01-21 Springhill Boxing Club  Ungdom B 67 Herr
Teddy   Creda - Smokey's Community BA 2006-02-12 Returning Champions   Ungdom B 67 Herr
Raegan  Adamson 2007-01-07 Yorkshire Boxing  Ungdom B 67 Herr
Liam  Flynn 2007-06-06 Lochend Boxing Club  Ungdom B 71 Herr
Jake  Brennan 2006-05-31 Doonhamers ABC   Ungdom B 71 Herr
Bernie   Mcdonagh 2006-06-02 Ardwick lads abc   Ungdom B 75 Herr
Leo   Atang 2007-01-28 Yorkshire Boxing  Ungdom B 80 Herr
Johnny   Butcher 2006-09-13 Boxing Stables   Ungdom B 86 Herr
Isaac  Buck 2007-05-29 Jack marshall  Ungdom C 42 Herr
LIAM  Warren 2006-07-19 Prospects ABC  Ungdom C 42 Herr
Kieran  Moran 2006-07-31 Rainham  Ungdom C 42 Herr
Connor  Kennedy 2006-10-20 Rob Roy Boxing Club  Ungdom C 42 Herr
Josh  Hunter 2006-08-29 Doonhamers ABC   Ungdom C 42 Herr
Sam  Rutherford 2007-12-08 Bishop Auckland ABC  Ungdom C 44 Herr
Hari  Bailey 2007-06-15 Lambton Street ABC  Ungdom C 46 Herr
James  Wight 2007-01-12 Bishop Auckland ABC  Ungdom C 46 Herr
Lucas   Atkin 2007-05-12 Clayto abc  Ungdom C 46 Herr
Leon   Clow 2007-11-20 Nith Valley Boxing Club  Ungdom C 46 Herr
Keaton  Burton 2006-06-26 Lambton Street ABC  Ungdom C 48 Herr
Laurence  Fair 2007-09-06 Kenton ABC   Ungdom C 48 Herr
Leo  Myers 2007-02-14 Phil Thomas School of Boxing   Ungdom C 48 Herr
Harvey   Dootson 2007-06-23 The peoples gym   Ungdom C 48 Herr
Jaden  McGarvey 2007-10-05 Springhill Boxing Club  Ungdom C 48 Herr
Cairo  Edwards 2006-07-06 TM Boxing  Ungdom C 48 Herr
Jack   Maloney 2006-04-14 Kenton ABC   Ungdom C 48 Herr
Rhys  McKay 2006-10-13 Cain Boxing Club  Ungdom C 51 Herr
John-Lee   Eastwood 2007-09-13 TURNERS BOXING ACADEMY  Ungdom C 51 Herr
Leon  Mikhaelov 2007-06-12 Citadel Boxing  Ungdom C 51 Herr
Lennox   Thompson 2006-07-28 East Middlesbrough   Ungdom C 51 Herr
Alan   Mcardel 2006-11-25 Southside boxing academy   Ungdom C 51 Herr
Lewis  Findlay 2008-06-24 Midlothian Boxing & fitness Club  Ungdom C 51 Herr
Lewis   Squelch 2006-04-10 Smokey’s community ba   Ungdom C 51 Herr
Thomas   Rutherford 2007-12-19 Shiremoor ABC  Ungdom C 51 Herr
Lewis  Bailes 2006-07-30 Lambton Street ABC  Ungdom C 51 Herr
Dylan  Flynn 2007-06-22 Clayto abc  Ungdom C 51 Herr
Leo   Harvey-Jenkins - The Ring ABC 2007-10-05 Returning Champions   Ungdom C 51A Herr
Harvey  Jacques 2007-01-01 Bishop Auckland ABC  Ungdom C 51A Herr
Christopher  Cawley 2007-04-19 Smokey’s community ba   Ungdom C 51A Herr
Aidan  Scott 2006-08-10 Solway Spartans Boxing club  Ungdom C 51A Herr
John   Lynch 2007-06-23 Imps Boxing Centre   Ungdom C 51A Herr
Arjun  Lidder 2007-12-10 Boxing Stables   Ungdom C 51A Herr
AQEEL  HUSSAIN 2006-01-02 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Ungdom C 51A Herr
Kai   Kennedy - FKB ABC 2007-10-30 Returning Champions   Ungdom C 54 Herr
Mohammed  Ismaeel 2007-09-03 Peterborough Police BC  Ungdom C 54 Herr
Ryan  Barbour 2007-01-28 J&L BOXING CLUB   Ungdom C 54 Herr
HASSAN   ZUBAIRE 2007-02-16 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Ungdom C 54 Herr
Patrikas  Naruskevicius 2006-07-24 Cain Boxing Club  Ungdom C 54 Herr
Joshua  Cull 2006-03-24 Citadel Boxing  Ungdom C 54 Herr
George  Smith - The Ring ABC 2006-09-29 Returning Champions   Ungdom C 54 Herr
Gregor   Hall 2008-05-25 Argo Boxing Club   Ungdom C 54A Herr
hashim  hussain 2007-11-12 middlesbrough abc  Ungdom C 54A Herr
Oliver  Colbourne 2006-09-02 Sturminster Newton ABC  Ungdom C 54A Herr
Reece   Mckay 2006-01-26 Southside boxing academy   Ungdom C 54A Herr
Gary  Smith 2006-10-10 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom C 54A Herr
Sam  Coglan 2007-03-16 Bishop Auckland ABC  Ungdom C 54A Herr
Pransanjit  Gurang 2006-02-16 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Ungdom C 57 Herr
Ryley  Clark 2006-01-25 Rob Roy Boxing Club  Ungdom C 57 Herr
Connor  Anderson 2006-02-16 MacTaggart Scott boxing club   Ungdom C 57 Herr
Sam  Burnett 2006-05-22 Cain Boxing Club  Ungdom C 57 Herr
Stuart  Forrest 2006-08-27 Cambusnethan Miners Boxing Club  Ungdom C 57 Herr
Ryan   Alderidge - Struminster Newton 2006-08-28 Returning Champions   Ungdom C 57 Herr
Micky  Ustun 2006-10-15 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom C 57 Herr
Billy  Liddle 2007-01-04 middlesbrough abc  Ungdom C 57A Herr
lewis   swan 2008-07-16 Springhill Boxing Club  Ungdom C 57A Herr
Tommy   Brazil 2007-05-25 TURNERS BOXING ACADEMY  Ungdom C 57A Herr
Albie  Robson 2007-01-28 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom C 57A Herr
Jack   holden 2006-01-25 Carlisle Villa Amateur Boxing Cl  Ungdom C 57A Herr
Rhys  McRae 2006-01-02 Blantyre Miners ABC  Ungdom C 57A Herr
Ryan  Wilkie 2007-01-03 Lambton Street ABC  Ungdom C 57A Herr
Mathew  Moores 2005-04-13 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Ungdom C 57A Herr
Adam  Irfan 2007-11-30 Rob Roy Boxing Club  Ungdom C 57B Herr
Jacob   Reilly 2007-11-21 O Neil's ABC  Ungdom C 57B Herr
Murray  Messenger 2007-02-23 Sturminster Newton ABC  Ungdom C 57B Herr
Oljan  Crocket 2006-03-25 Doonhamers ABC   Ungdom C 57B Herr
joe  Batchelor 2007-11-22 willaston abc wirral  Ungdom C 57C Herr
Max  Harrison 2006-03-04 Holmes Chapel Boxing Club  Ungdom C 57C Herr
Joseph   Lee 2006-08-04 Southampton ABC  Ungdom C 57C Herr
Freddie  Partridge 2007-07-06 Sturminster Newton ABC  Ungdom C 57C Herr
Kai  Stitchell 2007-11-09 Granite City   Ungdom C 60 Herr
Jamie  Bellingham 2007-05-05 Sparta Boxing Academy   Ungdom C 60 Herr
Kyle  Robinson 2007-10-17 willaston abc wirral  Ungdom C 60 Herr
Scott  Connelly 2007-05-24 Argo Boxing Club   Ungdom C 60 Herr
Jack  Giroud 2007-03-16 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom C 60 Herr
Jack  Lindsay 2007-08-17 Carlisle Villa Amateur Boxing Cl  Ungdom C 60 Herr
Michael  O'Neill 2007-06-09 O Neil's ABC  Ungdom C 60 Herr
Jacob  McDonald 2006-03-12 Majestic Boxing Academy  Ungdom C 60 Herr
Ben   Mcgoldrick 2006-10-13 Priestfield Boxing Club  Ungdom C 60 Herr
Joe  Devenay 2007-06-27 Barrhead ABC   Ungdom C 60 Herr
Michael   Proctor 2007-10-26 D Unit Boxing Club  Ungdom C 60 Herr
Freddie  Shilling 2006-01-28 Boxing Stables   Ungdom C 60A Herr
Keigan  Mackenzie 2007-07-03 Highland Boxing Academy  Ungdom C 60A Herr
Sonny  Schubeler 2006-04-13 Kenton ABC   Ungdom C 60A Herr
Brandon  Butler 2006-10-28 Renfrewshire Boxing Club  Ungdom C 60A Herr
George   Jones 2007-02-20 The Ring ABC  Ungdom C 60A Herr
Joel  Petrie 2006-05-13 Cain Boxing Club  Ungdom C 60A Herr
Kyle   Isherwood 2006-09-24 The peoples gym   Ungdom C 60A Herr
Rami  Kaderi 2007-04-04 Cobras Boxing Academy  Ungdom C 60A Herr
Tyrihs   Adams 2007-08-20 Southampton ABC  Ungdom C 63,5A Herr
Calum  Halford 2006-12-20 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom C 63,5A Herr
Arron   Stout 2006-07-25 Southside boxing academy   Ungdom C 63,5A Herr
Joel  Craig 2006-12-30 Nith Valley Boxing Club  Ungdom C 63,5A Herr
Bobby  Laws 2006-09-20 Kenton ABC   Ungdom C 63,5A Herr
Danny   Noble 2007-03-08 North Road Gym  Ungdom C 63,5D Herr
Coll  McMillan 2007-09-10 Rob Roy Boxing Club  Ungdom C 63,5D Herr
Leighton  Christine 2007-07-23 Doonhamers ABC   Ungdom C 63,5D Herr
Watson   Miller 2007-09-28 Carlisle Villa Amateur Boxing Cl  Ungdom C 63,5D Herr
Sahil  Rashid 2006-08-12 Prospects ABC  Ungdom C 63.5 Herr
Alex  Newman 2006-01-25 Ripon boxing club  Ungdom C 63.5 Herr
Iosif  Grigore 2006-01-18 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom C 63.5 Herr
Noah  Benshabat 2006-05-12 Cain Boxing Club  Ungdom C 63.5 Herr
Adam  West 2007-01-02 Rob Roy Boxing Club  Ungdom C 67 Herr
Lyle  Foot 2004-05-07 J&L BOXING CLUB   Ungdom C 67 Herr
Kenzie   Hammond 2006-08-15 TURNERS BOXING ACADEMY  Ungdom C 67 Herr
Jay  Duncan 2007-01-01 Cain Boxing Club  Ungdom C 67 Herr
Liam  Quick 2006-01-22 Inverurie Boxing Club  Ungdom C 67 Herr
Edward  Weedon 2006-09-16 Sturminster Newton ABC  Ungdom C 67 Herr
Owen   Roberts 2007-06-19 Wildcard ABC  Ungdom C 67 Herr
Jack   Furniss 2006-10-18 Priestfield Boxing Club  Ungdom C 67 Herr
Kyle  McGregor 2007-06-10 Solway Spartans Boxing club  Ungdom C 67 Herr
Brandon   Mctaggart 2007-02-28 Smokey’s community ba   Ungdom C 67 Herr
Aaron  Quinn 2006-02-18 Wildcard ABC  Ungdom C 71 Herr
Sonny  Hardy 0207-03-05 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom C 71 Herr
Levi  Mochan 2007-01-23 Gemma Rodgers  Ungdom C 71 Herr
John   Mcdonagh 2007-09-16 Ardwick lads abc   Ungdom C 71 Herr
Andrew  Mclaughlan 2007-01-03 Highland Boxing Academy  Ungdom C 75 Herr
Thomas   Hegarty 2006-09-23 Shiremoor ABC  Ungdom C 75 Herr
Harris  Birnie 2007-07-24 Byron Boxing Club  Ungdom C 75 Herr
Cameron   Campbell 2006-10-02 East Middlesbrough   Ungdom C 80 Herr
Divine  Omojor 2006-08-24 Tyneside Boxing Club  Ungdom C 80 Herr
Euan  Thorburn 2006-09-08 Solway Spartans Boxing club  Ungdom C 80 Herr
Ezike  Ugbolue 2006-04-13 O Neil's ABC  Ungdom C 80 Herr
Kasper  Grotha 2007-03-28 Byron Boxing Club  Ungdom C 92+ Herr
Cole  Pikulski 2010-06-16 Pantside ABC   Minors/schoolboy A 36 Herr
Curtis   Janes 2009-08-01 Pantside ABC   Minors/schoolboy A 36 Herr
Gerry   Mcbride 2008-10-02 The peoples gym   Minors/schoolboy A 40 Herr
Alfie   Holman - Heart Of Portsmouth 2009-04-06 Returning Champions   Minors/schoolboy A 44 Herr
Liam  Boyd 2009-02-09 Irvine Vineburgh   Minors/schoolboy A 44 Herr
Jacob   Naismith - O'Neil's ABC 2008-07-26 Returning Champions   Minors/schoolboy A 46 Herr
Lewis   Wardrope - Rob Roy 2006-05-24 Returning Champions   Minors/schoolboy A 51 Herr
Sonny   Hollingsworth - Billingham BA 2009-06-12 Returning Champions   Minors/schoolboy A 54 Herr
Aaron  Connor 2007-09-25 Irvine Vineburgh   Minors/schoolboy A 57 Herr
Billy   Atkinson 2009-10-12 Kenton ABC   Minors/schoolboy B 36 Herr
Adam  Gallagher 2009-09-04 Antonine Boxing  Minors/schoolboy B 36 Herr
Dean  Goodearl 2008-12-10 Rainham  Minors/schoolboy B 36 Herr
Isa  Hussain 2009-08-24 Longsight boxing  Minors/schoolboy B 38 Herr
Santino  Harris 2008-10-29 Topyard School of Boxing  Minors/schoolboy B 38 Herr
Lewis  Coston 2008-01-25 Redcar ABC  Minors/schoolboy B 40 Herr
Ethan  Preston 2008-08-03 FKB ABC.   Minors/schoolboy B 40 Herr
Mason  Friend 2009-06-10 Hoddesdon Boxing Academy  Minors/schoolboy B 40 Herr
Adam  Almaremi 2009-05-05 Longsight boxing  Minors/schoolboy B 40 Herr
Tommi  Lee Horner 2008-06-19 Darlingtonabc  Minors/schoolboy B 42 Herr
Zain   Iqbal 2009-01-07 Southside boxing academy   Minors/schoolboy B 42 Herr
Levi   Thomas 2008-08-06 Pontyclun   Minors/schoolboy B 42 Herr
Zain   Iqbal - Southside BA 2009-01-07 Returning Champions   Minors/schoolboy B 42 Herr
Ieuan   Jones 2009-05-13 Riddings ABC   Minors/schoolboy B 42 Herr
Reggie  Baker 2009-03-08 Peterborough Police BC  Minors/schoolboy B 42 Herr
Daniel  Joyce 2008-02-28 Boxing Stables   Minors/schoolboy B 44 Herr
Yashua  Flemming 2009-07-19 TM Boxing  Minors/schoolboy B 44 Herr
Culloch   Gibson 2008-10-28 Southside boxing academy   Minors/schoolboy B 48 Herr
James  Jordan 2009-01-22 Newark ABC  Minors/schoolboy B 48 Herr
Harvey  Salamino 2009-02-08 Yorkshire Boxing  Minors/schoolboy B 50 Herr
Muhammed Eesah  Elahi 2008-02-02 Yorkshire Boxing  Minors/schoolboy B 51 Herr
Thomas  O’Reilly 2008-08-24 Sparta Boxing Academy   Minors/schoolboy B 51 Herr
Amonollah  Sahalk 2008-05-01 Rainham  Minors/schoolboy B 54 Herr
Oscar  Steele - Rob Roy 2008-01-12 Returning Champions   Minors/schoolboy B 57 Herr
William  Retson 2008-09-27 Sparta Boxing Academy   Minors/schoolboy B 57 Herr
Bernie   Mcdonagh 2008-02-08 Ardwick lads abc   Minors/schoolboy B 63.5 Herr
Rocco   Pulling 2008-04-14 Track and Fitness boxing club  Minors/schoolboy B 67 Herr
Henry  Adams 2010-09-21 Phil Thomas School of Boxing   Minors/schoolboy C 28 Herr
Logan  McPhee 2011-09-29 Citadel Boxing  Minors/schoolboy C 28 Herr
billy  foster 2010-05-06 Sudbury boxing club  Minors/schoolboy C 28 Herr
Richard  McCan 2011-02-22 Rainham  Minors/schoolboy C 28 Herr
Ethan   Munro 2011-09-20 Byron Boxing Club  Minors/schoolboy C 28 Herr
Cornelius  Stewart 2008-12-03 Phil Thomas School of Boxing   Minors/schoolboy C 30 Herr
Mckenzie  Tyronney 2009-04-17 Highland Boxing Academy  Minors/schoolboy C 30 Herr
Bailey   Robinson 2010-10-01 Pontyclun   Minors/schoolboy C 30 Herr
John   Welch 2009-11-13 Darlingtonabc  Minors/schoolboy C 30A Herr
Levi   Peckham 2010-08-10 Rainham  Minors/schoolboy C 30C10 Herr
MUHAMMED AYYAN  ZAHIR 2010-11-04 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Minors/schoolboy C 30C10 Herr
Bailey   Robinson - Pontyclun ABC 2010-01-10 Returning Champions   Minors/schoolboy C 30C10 Herr
Codi   Cuthbert 2010-01-19 Granite City   Minors/schoolboy C 30C10 Herr
Lee  Chuter 2011-07-26 Smokey’s community ba   Minors/schoolboy C 30C11 Herr
Tommy  Catanach 2011-01-08 Newham  Minors/schoolboy C 30C11 Herr
Noah   Worth 2011-09-27 Billingham Boxing Academy  Minors/schoolboy C 30C11 Herr
Leon  Flanagan 2009-11-05 Hoddesdon Boxing Academy  Minors/schoolboy C 32 Herr
Chris  Maduro 2009-03-14 DON DAVIS BOXING ACADEMY  Minors/schoolboy C 32 Herr
Jim  Wilson 2009-05-12 Phil Thomas School of Boxing   Minors/schoolboy C 32 Herr
Doniro   Janes 2011-04-01 Pantside ABC   Minors/schoolboy C 32 Herr
Daud  Malik 2009-04-27 TM Boxing  Minors/schoolboy C 32 Herr
James  Khan 2009-04-09 Hoddesdon Boxing Academy  Minors/schoolboy C 32 Herr
Riley  Plant 2008-12-20 The Ring ABC  Minors/schoolboy C 32A Herr
Lewis   Watson 2008-07-27 Bluevale Boxing Club  Minors/schoolboy C 32A Herr
Lewis  Symeon 2008-08-09 Hoddesdon Boxing Academy  Minors/schoolboy C 32A Herr
Sonny   Homer 2010-04-27 Billingham Boxing Academy  Minors/schoolboy C 32C10 Herr
Musa  Malik 2010-10-05 TM Boxing  Minors/schoolboy C 32C10 Herr
Sonny  Harrison 2010-09-17 Kenton ABC   Minors/schoolboy C 32C10 Herr
Reece   Kennedy 2010-05-03 FKB ABC.   Minors/schoolboy C 32C10 Herr
Cruz  Kennedy 2010-03-23 Bluevale Boxing Club  Minors/schoolboy C 32C10 Herr
Tyler   Lynch 2011-05-08 Cain Boxing Club  Minors/schoolboy C 32C11 Herr
John   O'Hanlon 2011-04-18 Newham  Minors/schoolboy C 32C11 Herr
Ross   Dobbin 2011-01-25 Cambusnethan Miners Boxing Club  Minors/schoolboy C 32C11 Herr
Sean   Nelson 2011-12-03 Phil Thomas School of Boxing   Minors/schoolboy C 32C11 Herr
Logan   Wilkinson 2010-06-29 Ashfield school of boxing  Minors/schoolboy C 34 Herr
George   Kissock - Clayton ABC 2010-05-12 Returning Champions   Minors/schoolboy C 34 Herr
Isaac   Crutchley 2009-03-31 East Middlesbrough   Minors/schoolboy C 34 Herr
Jason  Pierce 2008-11-24 Highland Boxing Academy  Minors/schoolboy C 34 Herr
William  McKay 2009-02-10 Bluevale Boxing Club  Minors/schoolboy C 34A Herr
Leighton  Ratcliffe 2008-12-27 Shiremoor ABC  Minors/schoolboy C 34A Herr
Masom  Watson 2009-05-28 Border city   Minors/schoolboy C 34A Herr
Kai  Mair 2011-08-30 Cain Boxing Club  Minors/schoolboy C 34C11 Herr
Jason  Welch 2011-01-17 Darlingtonabc  Minors/schoolboy C 34C11 Herr
Miley  Organ 2011-02-05 The Ring ABC  Minors/schoolboy C 34C11 Herr
Charlie  Rumbol 2011-07-01 Newham  Minors/schoolboy C 34C11 Herr
Jayden  Hedges 2009-09-27 Hoddesdon Boxing Academy  Minors/schoolboy C 36 Herr
sean  page 2009-06-01 Sudbury boxing club  Minors/schoolboy C 36 Herr
Jim   McElvaney 2009-12-13 Phil Thomas School of Boxing   Minors/schoolboy C 36 Herr
Jack   Smith 2009-06-19 Kenton ABC   Minors/schoolboy C 36 Herr
Rhys  Ferrier 2008-05-04 Sparta Boxing Academy   Minors/schoolboy C 36 Herr
Ethan   Storrie 2010-06-22 Springhill Boxing Club  Minors/schoolboy C 36 Herr
John  Hedges 2009-05-04 Rainham  Minors/schoolboy C 36 Herr
Joel  Cook 2009-10-04 Newark ABC  Minors/schoolboy C 36 Herr
Archie  Chandler 2010-04-01 Hoddesdon Boxing Academy  Minors/schoolboy C 36 Herr
Callum  Evans 2008-02-08 Redcar ABC  Minors/schoolboy C 36A Herr
Archie  Cross 2010-01-14 BodySnatchers ABC  Minors/schoolboy C 36C10 Herr
Eddie   Stokes 2010-04-10 Newham  Minors/schoolboy C 36C10 Herr
John   Magee 2010-03-27 Southside boxing academy   Minors/schoolboy C 36C10 Herr
Leo  Walker 2010-05-06 Blantyre Miners ABC  Minors/schoolboy C 36C10 Herr
Lucas  Boyd 2011-07-16 Irvine Vineburgh   Minors/schoolboy C 36C11 Herr
David   Waller 2011-04-16 Rainham  Minors/schoolboy C 36C11 Herr
Aayan  Akram 2011-02-18 Rob Roy Boxing Club  Minors/schoolboy C 36C11 Herr
Bobby   Preston 2011-02-11 FKB ABC.   Minors/schoolboy C 36C11 Herr
Harvey  Green 2011-04-21 Sparta Boxing Academy   Minors/schoolboy C 36C11 Herr
Myles  Cash 2011-04-10 Newham  Minors/schoolboy C 36C11 Herr
Liam   Moohan 2008-02-28 Barrhead ABC   Minors/schoolboy C 38 Herr
Reagan  Smith 2009-11-06 Majestic Boxing Academy  Minors/schoolboy C 38 Herr
Sonny  King 2009-08-04 Team Shoe-Box  Minors/schoolboy C 38 Herr
Jayden   Caruthers 2009-10-05 Carlisle Villa Amateur Boxing Cl  Minors/schoolboy C 38A Herr
Darren  Joyce 2009-10-08 Boxing Stables   Minors/schoolboy C 38A Herr
Blake   Bradley 2008-10-21 Riddings ABC   Minors/schoolboy C 38A Herr
Crosswell  Barton 2010-09-20 Phil Thomas School of Boxing   Minors/schoolboy C 38C10 Herr
Terrell  Thompson 2010-04-01 East Middlesbrough   Minors/schoolboy C 38C10 Herr
Albert  James 2010-04-08 Rainham  Minors/schoolboy C 38C10 Herr
William  Saunders 2010-04-13 Hoddesdon Boxing Academy  Minors/schoolboy C 38C10 Herr
Michael   Campbell 2010-12-07 Southside boxing academy   Minors/schoolboy C 38C10 Herr
oscar  thorne 2010-10-25 Track and Fitness boxing club  Minors/schoolboy C 38C10 Herr
Kye  George 2010-09-05 Rainham  Minors/schoolboy C 38C1C Herr
Liam   Smith 2010-09-17 Southside boxing academy   Minors/schoolboy C 38C1C Herr
Tommy James  Harbour 2010-10-22 Newham  Minors/schoolboy C 38C1C Herr
Declan  Walker 2010-07-28 willaston abc wirral  Minors/schoolboy C 38CC1 Herr
Moken  Mills - Crewkerne BC 2010-02-01 Returning Champions   Minors/schoolboy C 38CC1 Herr
James  Spencley 2009-06-14 Bishop Auckland ABC  Minors/schoolboy C 40 Herr
Kai  Toner 2008-09-30 Lambton Street ABC  Minors/schoolboy C 40 Herr
Shay  O Sullivan 2008-01-24 Belvedere  Minors/schoolboy C 40 Herr
Frankie   Smith 2010-08-07 Rainham  Minors/schoolboy C 40 Herr
Sonny   Smith 2009-10-16 Smokey’s community ba   Minors/schoolboy C 40 Herr
Tony   PINNICK 2008-07-26 Southampton ABC  Minors/schoolboy C 40A Herr
Tate  Chekenya 2009-03-11 Bluevale Boxing Club  Minors/schoolboy C 40A Herr
Alfie  Notman 2008-10-05 Doonhamers ABC   Minors/schoolboy C 40A Herr
Grant  Lindsay 2008-11-06 Lochend Boxing Club  Minors/schoolboy C 40B Herr
Lewis   Sixsmith 2009-09-29 Wildcard ABC  Minors/schoolboy C 40B Herr
Evan  Keith 2009-10-27 Cain Boxing Club  Minors/schoolboy C 40B Herr
Tommy Lee   Harper 2010-09-10 Rainham  Minors/schoolboy C 40B Herr
Teddy   Curtis 2011-02-04 Newham  Minors/schoolboy C 40C11 Herr
Christy  Mcdonagh 2011-08-01 Ardwick lads abc   Minors/schoolboy C 40C11 Herr
Finn   Hunter 2011-01-10 Southside boxing academy   Minors/schoolboy C 40C11 Herr
Joseph  Stewart 2011-01-08 Granite City   Minors/schoolboy C 40C11 Herr
Joseph  Dowson 2008-02-10 Bishop Auckland ABC  Minors/schoolboy C 42 Herr
Lewis  Seedhouse 2008-09-30 Wodensborough Boxing Club  Minors/schoolboy C 42 Herr
Callum   Hand 2011-05-08 Southside boxing academy   Minors/schoolboy C 42 Herr
Eesa  Malik 2008-01-11 TM Boxing  Minors/schoolboy C 42 Herr
Rio   Todd 2010-10-15 Cain Boxing Club  Minors/schoolboy C 42C10 Herr
William  Wood 2010-10-30 Rainham  Minors/schoolboy C 42C10 Herr
Billy  Long 2010-03-23 Longs abc   Minors/schoolboy C 42C10 Herr
Rocco  McaDonald 2010-05-11 Midlothian Boxing & fitness Club  Minors/schoolboy C 42C10 Herr
Paddy  Taylor 2009-03-16 Bishop Auckland ABC  Minors/schoolboy C 44 Herr
Davie   Mcdonagh 2009-05-10 Ardwick lads abc   Minors/schoolboy C 44 Herr
Jackson   Newman 2009-05-02 Longs abc   Minors/schoolboy C 44 Herr
Aaron  Sarwar 2008-02-24 Northwest Amateur Bocing Club  Minors/schoolboy C 44A Herr
Ewan  Davies 2008-06-13 Peterborough Police BC  Minors/schoolboy C 44A Herr
Max  Pickering 2008-10-24 Bishop Auckland ABC  Minors/schoolboy C 44A Herr
Miles  Hilden 2008-08-04 Rainham  Minors/schoolboy C 46 Herr
John  Manning 2009-03-30 Redcar ABC  Minors/schoolboy C 46 Herr
Hope  Price 2009-12-17 Pontyclun   Minors/schoolboy C 46 Herr
Dylan  Jacobsen 2008-03-20 Track and Fitness boxing club  Minors/schoolboy C 46 Herr
Mohammed  Kaderi 2008-10-16 Cobras Boxing Academy  Minors/schoolboy C 46 Herr
Mark   Hutchinson 2009-07-23 Springhill Boxing Club  Minors/schoolboy C 48 Herr
Rhys   Dickson 2008-04-09 Pontyclun   Minors/schoolboy C 48 Herr
Jonnie  Tweddle 2009-03-16 Shiremoor   Minors/schoolboy C 48 Herr
Liam   Walsh 2008-11-24 Rob Roy Boxing Club  Minors/schoolboy C 48 Herr
oscar  hills 2009-10-12 Sudbury boxing club  Minors/schoolboy C 48A Herr
Duncan  Stewart 2009-02-08 Granite City   Minors/schoolboy C 48A Herr
Danny  Murphy 2010-12-27 Cain Boxing Club  Minors/schoolboy C 48C10 Herr
Zac   Guylas 2010-09-13 Longs abc   Minors/schoolboy C 48C10 Herr
Bernie   Mcdonagh 2011-10-28 Ardwick lads abc   Minors/schoolboy C 48C11 Herr
Bobby   Sussex 2011-01-15 Smokey’s community ba   Minors/schoolboy C 48C11 Herr
Kyan  Cowie 2011-05-07 Cain Boxing Club  Minors/schoolboy C 48C11 Herr
LJ  Jackson 2008-12-01 Cain Boxing Club  Minors/schoolboy C 50 Herr
Callum  Troy 2009-06-19 Blantyre Miners ABC  Minors/schoolboy C 51 Herr
Alexander  Murray 2009-08-26 Inverurie Boxing Club  Minors/schoolboy C 51 Herr
Drew  Campbell 2009-05-15 Springhill Boxing Club  Minors/schoolboy C 51 Herr
Rehaan  Basheer 2008-05-19 Prospects ABC  Minors/schoolboy C 51 Herr
Niko   Dutkowski 2008-06-27 Track and Fitness boxing club  Minors/schoolboy C 51 Herr
Logan   Higgins 2010-06-15 Rob Roy Boxing Club  Minors/schoolboy C 51C10 Herr
John  Deighan 2010-10-27 Springhill Boxing Club  Minors/schoolboy C 51C10 Herr
lennon  hage 2008-08-23 Bracebridge ABC  Minors/schoolboy C 54 Herr
Connor   Bell 2010-01-03 Midlothian Boxing & fitness Club  Minors/schoolboy C 54 Herr
Ethan   Fiske 2008-02-03 Holmes Chapel Boxing Club  Minors/schoolboy C 54 Herr
Zak  Robinson 2008-09-05 Riddings ABC   Minors/schoolboy C 54 Herr
James   Scott - Lampton Street ABC 2009-08-06 Returning Champions   Minors/schoolboy C 54 Herr
Anthony   Mcdonagh 2009-03-16 Ardwick lads abc   Minors/schoolboy C 54 Herr
henry  dennard 2009-04-01 Sudbury boxing club  Minors/schoolboy C 57 Herr
Lucas  Sloane 2008-12-30 FKB ABC.   Minors/schoolboy C 57 Herr
Michael  Khal 2010-03-01 Byron Boxing Club  Minors/schoolboy C 57 Herr
Joe  Jeff 2008-07-25 Sturminster Newton ABC  Minors/schoolboy C 57 Herr
Ashley  Woods 2009-02-21 Sturminster Newton ABC  Minors/schoolboy C 57 Herr
Austin  Glasper 2008-12-20 Barrhead ABC   Minors/schoolboy C 57 Herr
Finley   Gunn 2010-03-09 Riddings ABC   Minors/schoolboy C 57 Herr
Finley  Hogg 2008-07-27 willaston abc wirral  Minors/schoolboy C 57 Herr
Thomas   Moore 2008-11-05 Carlisle Villa Amateur Boxing Cl  Minors/schoolboy C 60 Herr
Aidan   Mcnight 2009-10-16 Border city   Minors/schoolboy C 60 Herr
HughieLee  Nevin 2009-04-20 Boxing Stables   Minors/schoolboy C 60 Herr
Jack  Fairley 2008-04-07 Springhill Boxing Club  Minors/schoolboy C 60 Herr
Kemel   Mahmood 2008-08-10 Newham  Minors/schoolboy C 63.5 Herr
Jack  Sansonne 2007-05-10 Midlothian Boxing & fitness Club  Minors/schoolboy C 63.5 Herr
Samuel  McCarte 2009-08-07 Rob Roy Boxing Club  Minors/schoolboy C 63.5 Herr
Sean   Brown - Clayton ABC 2008-07-08 Returning Champions   Minors/schoolboy C 63.5 Herr
Theo  Richards 2008-02-11 Bracebridge ABC  Minors/schoolboy C 63.5 Herr
Jack  McGarva 2008-02-22 Nith Valley Boxing Club  Minors/schoolboy C 63.5 Herr
Martin   Ward 2008-03-22 Rainham  Minors/schoolboy C 67 Herr
Thomas  Hunter 2009-02-26 Shiremoor ABC  Minors/schoolboy C 67 Herr
Harvey  Myers 2008-09-28 FKB ABC.   Minors/schoolboy C 71 Herr
Rory  Mckenzie 2010-03-10 Pentland BC  Minors/schoolboy C 71 Herr
Ashton  Bayliss 2008-09-22 Holmes Chapel Boxing Club  Minors/schoolboy C 71 Herr
dominic  winters 2008-02-01 Sudbury boxing club  Minors/schoolboy C 86 Herr
Oscar   Walsh 2010-01-15 Manchester 31 Boxing Academy  Minors/schoolboy C C3610 Herr
Joseph   Webb 2010-04-14 Rainham  Minors/schoolboy C C3610 Herr
Ethan  Gray 2010-06-15 Hoddesdon Boxing Academy  Minors/schoolboy C C3610 Herr
James  Lee 2010-07-21 Southampton ABC  Minors/schoolboy C C3610 Herr
Chiara  Gregoris 1986-11-17 Pugilistica Navile  Senior A 50 Dam
Jade  Childs 2000-11-24 Lambton Street ABC  Senior A 57 Dam
Katie   Flynn 1986-02-14 West wirral  Senior A 60 Dam
Charle  Jarvis 1993-03-31 Border city   Senior A 60 Dam
Jade   Burden - Manx BC 1989-04-23 NWR   Senior A 60 Dam
Gardner  Moore 1998-07-23 Lochend Boxing Club  Senior A 66 Dam
Laura  Stevens 1989-06-15 Team Shoe-Box  Senior A 75 Dam
Dionne   Polland 2001-10-30 Icons BC  Senior B 57 Dam
Zoe  Hefford 1986-10-10 Double Jab Boxing Club  Senior B 57 Dam
Cherie   Walker 1989-04-21 Highland Boxing Academy  Senior B 63 Dam
Shannon   Lawson 1993-07-15 Barrhead ABC   Senior B 66 Dam
Azzurra  Di Donato 1996-05-04 Pugilistica Navile  Senior C 48 Dam
Bobbylee  Burns 2002-10-25 Kenton ABC   Senior C 48 Dam
Sarah  Mitchell 1992-08-18 Team Shoe-Box  Senior C 52 Dam
TANYA  LEDGER 1990-09-04 WELLINGTON BOXING ACADEMY  Senior C 52 Dam
Lindsay   Fulton 1986-07-20 Highland Boxing Academy  Senior C 54 Dam
Doina  Costin 1994-12-01 Team Shoe-Box  Senior C 54 Dam
Stacie  Goldthorpe 1991-06-28 Wildcard ABC  Senior C 57 Dam
Scarlett  Jackson 1996-12-12 TURNERS BOXING ACADEMY  Senior C 60 Dam
Shelley   MacDonald 1986-06-05 Granite City   Senior C 60 Dam
Sophie   Ray - Kenton ABC 2003-07-13 Returning Champions   Senior C 63 Dam
Amy   Templeton - Lampton Street 1993-07-31 Returning Champions   Senior C 63 Dam
Caitlin  McGhee 1996-05-27 The Edge Gym  Senior C 63 Dam
Natalie   Deans 1990-09-29 The Edge Gym  Senior C 66 Dam
Caitlin  Handley 1998-07-13 Fight Fitness Guru ABC  Senior C 70 Dam
Caitlin  Kelly 2002-11-11 Antonine Boxing  Senior C 70 Dam
Mary-Kate  Smith 2003-10-23 Telford Amateur Boxing Club  Senior C 75 Dam
Sierra   Eshouzadeh 2005-03-22 Citadel Boxing  Junior A 46 Dam
Chloe   Bodwick 2004-03-04 Southside boxing academy   Junior A 50 Dam
Paige  Howath - Manchester 31 2005-04-05 Returning Champions   Junior A 57 Dam
Zara  Aitchison 2004-07-05 Team Shoe-Box  Junior A 57 Dam
Donna Marie  Cawley 2005-06-09 Yorkshire Boxing  Junior C 46 Dam
Madison  Pang 2005-10-25 Gemma Rodgers  Junior C 52 Dam
Alfie   Hollingsworth 2007-01-14 Billingham Boxing Academy  Ungdom A 46 Dam
Ruby   White 2007-02-07 Sturminster Newton ABC  Ungdom A 48 Dam
Keira  Bowden 2006-06-30 Redcar ABC  Ungdom B 50 Dam
Ruth  Huntley 2006-05-12 Rainham  Ungdom B 52 Dam
Imogen  French 2007-04-25 North Road Gym  Ungdom B 57 Dam
Lily   Deacon 2006-08-07 Yorkshire Boxing  Ungdom B 70 Dam
Kendra  Felvus 2007-09-11 Cambusnethan Miners Boxing Club  Ungdom C 44 Dam
Dolly  Sambrook 2004-04-25 Hoddesdon Boxing Academy  Ungdom C 48 Dam
Catrin  King 2007-05-20 Highland Boxing Academy  Ungdom C 48 Dam
Oleana  Heagney 2007-02-25 Yorkshire Boxing  Ungdom C 48 Dam
Faith  Barrass 2007-07-23 Washington ABC   Ungdom C 48 Dam
Evie   Smith 2006-04-24 FKB ABC.   Ungdom C 54 Dam
Jasmina  Lujkaj 2007-12-19 Redcar ABC  Ungdom C 54 Dam
Emma   McCafferty 2006-01-02 Cambusnethan Miners Boxing Club  Ungdom C 57 Dam
Etienne  Maskell harwood 2006-09-26 Longs abc   Ungdom C 57 Dam
tallulah  pulling 2006-01-07 Track and Fitness boxing club  Ungdom C 63 Dam
SHAKIRA  PURCHASE 2006-02-26 Crewkerne Boxing Club  Ungdom C 75 Dam
SHAKIRA  PURCHASE 2006-02-23 Crewkerne Boing Club  Ungdom C 75 Dam
Lexi   Dixon - Wigton ABC 2006-06-21 Returning Champions   Ungdom C 75 Dam
Rosanna   Bycroft 2008-04-16 Yorkshire Boxing  Minors/schoolboy A 52 Dam
Rianna   Doforo 2008-01-13 The peoples gym   Minors/schoolboy A 57 Dam
Jocelyn   Kilkenny 2006-09-16 East Middlesbrough   Minors/schoolboy B 54 Dam
Ebony  Isaacs 2011-10-16 Crewkerne Boxing Club  Minors/schoolboy C 28 Dam
POPPY   MILLS 2008-05-18 Crewkerne Boing Club  Minors/schoolboy C 36 Dam
Gracie  Hubbard 2010-03-23 Redcar ABC  Minors/schoolboy C 42 Dam
Hallie  Segar 2009-10-25 FKB ABC.   Minors/schoolboy C 44 Dam
Lily  Bassett 2009-11-23 TM Boxing  Minors/schoolboy C 44 Dam
luci  stewart 2009-11-23 Track and Fitness boxing club  Minors/schoolboy C 46 Dam
Lauren  Bell 2008-07-29 Midlothian Boxing & fitness Club  Minors/schoolboy C 46 Dam
Olivia  Holden 2008-01-04 East Middlesbrough   Minors/schoolboy C 46 Dam
ellie  spencer 2009-02-19 Sudbury boxing club  Minors/schoolboy C 46 Dam
Paige  Thompson 2009-05-22 Fight Fitness Guru ABC  Minors/schoolboy C 48 Dam
Lilia  Hume 2008-05-23 Washington ABC   Minors/schoolboy C 48 Dam
Ava  Alison - Southside BA 2009-12-12 Returning Champions   Minors/schoolboy C 48 Dam
Lilly   Lee - FKB ABC 2010-04-02 Returning Champions   Minors/schoolboy C 50 Dam
Lily  Lee 2010-04-02 FKB ABC.   Minors/schoolboy C 50 Dam
Sophie   Wright 2008-09-24 Riddings ABC   Minors/schoolboy C 52 Dam
Mia   Pearson 2009-05-25 Cambusnethan Miners Boxing Club  Minors/schoolboy C 54 Dam
Maicey   Brown 2008-06-09 Riddings ABC   Minors/schoolboy C 54 Dam
Siobhan   Haley 2009-04-21 Yorkshire Boxing  Minors/schoolboy C 54 Dam
Harriet  Wilson 2008-08-30 East Middlesbrough   Minors/schoolboy C 57 Dam
Inola   Smith 2011-02-14 The peoples gym   Minors/schoolboy C 60 Dam
Shannon   Warren 2008-12-17 Prospects ABC  Minors/schoolboy C 66 Dam